Obchodní a dodací podmínky

Na konci roku 2019 jsme spustili nový slevový program pro stálé zákazníky. Nezapomeňte se hlásit přes své registrační údaje, aby se vám sleva načítala. Děkujeme za vaši přízeň a budeme rádi za zpětnou vazbu.

Nově jsou zavedeny skupiny zákazníků, do kterých jste zařazováni podle výše nákupů:
1) Registrovaní: 2% sleva z nákupu (automatická skupina po zaregistrování na eshopu*)
2) Oblíbení: 5% sleva z nákupu (po dosažení objednávek v celkové výši 5tis.Kč vč. DPH)
3) Nadšení: 7% sleva z nákupu (po dosažení objednávek v celkové výši 7tis.Kč vč. DPH)
4) Závisláci: 10% sleva z nákupu (po dosažení objednávek v celkové výši 10tis.Kč vč. DPH)

Do skupin 2) - 4) budete zařazováni ručně, do vyšší slevové skupiny budete zařazeni po dosažení celkové výše objednávek.

Doplnění informací - počítány jsou všechny vaše objednávky v našem eshopu od doby zaregistrování se v našem eshopu, tzn. pokud jste u nás nakupovali již před spuštěním slevového programu, i tyto objednávky vám započítáme do programu. Ani změna eshopu neovlivní výši vaší slevy, jen se musíte v novém eshopu znovu zaregistrovat, sleva vám bude následně upravena ručně.

*je třeba se nejdříve zaregistrovat a až pak objednat, při registraci během objednávacího procesu se sleva nenačte a propíše se až při další objednávce, kdy se přihlásíte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace